
Dłuto szerokie SDS-Plus 40x280 mm
Odbiór w sklepie
Tego produktu nie możemy wysłać dostawą.
Dostawa na umówiony termin
dostawa w ciągu 2 dni
Prezentowana młotowiertarka YT-82127 Yato to narzędzie, które warto mieć w swoim warsztacie. Jej liczne atuty, a także ciekawe funkcje oraz jakościowa konstrukcja sprawiają, że sprzęt jest niezastąpiony w różnych pracach. Szczególnie może się to przydać przy przewierceniach przez grube ściany oraz przy utrudnionych pracach w betonie.
Całość zasilana jest mocą 1500 W, więc sprzęt odznacza się doskonałym działaniem. Obroty osiągają zakres od 0 do 800 obr./min. Taki wachlarz możliwości sprawia, że wiercenie jest szybkie, proste i bardzo precyzyjne. Z młotowiertarką YT-82127 Yato można też wykonywać skuteczne podkuwanie. Całość wyposażona jest w uchwyt SDS-Plus, co znacznie poprawia korzystanie z modelu. Optymalna energia udaru wynosi tu aż 5 J. Jeśli połączyć to z maksymalną średnicą wiercenia wynoszącą 32 mm, otrzymujemy sprzęt, który poradzi sobie nawet z trudnymi wyzwaniami! Wysoka efektywność i wszechstronność to główne walory młotowiertarki. Ten model chroniony jest przed przeciążeniem, ma wzmocnioną obudowę, a specjalny układ otworów wentylacyjnych zabezpiecza całość przed szkodliwym działaniem pyłu.
Dzięki dodatkowemu tłumikowi drgań praca ze sprzętem jest w pełni wygodna! Wiercenie w żelbecie, przewiercanie sufitów czy podkuwanie są od teraz o wiele prostsze!
EAN : | 5906083821271 |
---|---|
Głębokość transport [cm] : | 14 |
Wysokość transport [cm] : | 40 |
Waga transport [kg] : | 8.25 |
Szerokość transport [cm] : | 45 |
Moc nominalna (w W) : | 1500 |
Maksymalna prędkość na pusto (w obr./min.) : | 800 |
Energia udaru [J] : | 5,0 |
Typ uchwytu : | SDS Plus |
Funkcje : | wiercenie, wiercenie z udarem, podkuwanie |
Wymienny uchwyt [tak/nie] : | nie |
Siła uderzenia (w J) : | 5 |
Charakterystyka : | posiada sprzęgło wykonane z wysoko wytrzymałej stali, zapewniające doskonałe zabezpieczenie przed przeciążeniem. Mechanizmy chronione są specjalnie zaprojektowaną wzmocnioną obudową. Układ otworów wentylacyjnych zabezpiecza urządzenie przed pyłem oraz optymalizuje obieg powietrza chłodzącego wirnik. Urządzenie posiada pyłoszczelny włącznik. W rękojeść wbudowano tłumik drgań zwiększający komfort pracy. Urządzenie zapewnia częstotliwość udaru 3900 ud./min oraz energię udaru 5,0 J. Wysoka częstotliwość i energia udaru w połączeniu z dużą prędkością obrotową zapewnia bardzo szybkie wiercenie w żelbecie. Ciężar 5,7 kg sprawia, że praca tym urządzeniem podczas przewiertów w suficie lub podkuwania jest komfortowa. |
Średnica wiercenia w drewnie (w mm) : | 32 |
Funkcja wiercenia : | Tak |
Funkcja podkuwania : | Tak |
Funkcja niszczenia (wiercenie z udarem) : | Tak |
Wyposażenie : | rękojeść dodatkowa, ogranicznik głębokości wiercenia, osłona uchwytu wiertarskiego SDS-Plus |
Dodatkowe informacje : | urządzenie doskonale sprawdzi się w przewiertach przez grube ściany i pracach w betonie. Ciężar 5,7 kg sprawia, że praca tym urządzeniem podczas przewiertów w suficie lub podkuwania jest komfortowa. |
Gwarancja producenta (w latach) : | 2 |
Dłuto szerokie SDS-Plus 40x280 mm
Dłuto wąskie SDS-Plus 20x280 mm
Dłuta płaskie i szpicak SDS-Plus 250 mm, 3 szt.
Przecinak wąski SDS-Plus 20x250 mm Hikoki
Przecinak szeroki SDS-Plus 40x250 mm Hikoki
Rękawice powlekane lateksem FIRECREST LIGHT F&F, rozm. 10 (XL)