Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Farby, lakiery w sprayu

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Farby, lakiery w sprayu Oferujemy Państwu wysokiej jakości farby w sprayu. Szeroki wybór kolorów umożliwia łatwe skompletowanie niezbędnych farb. Wydajne i łatwe w użyciu lakiery w sprayu doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny, ozdobny oraz podczas wykonywania malowania ochronnego. Niezwykle wydajna farba, czy lakier to możliwość trwałego i bezproblemowego pokrycia danej płaszczyzny. Wszystkie oferowane przez nas farby cechują się krótkim czasem schnięcia oraz odpornością na ścieranie. Oferujemy farby matowe oraz z połyskiem, a także farby dające efekt chromu w kolorach srebra i złota, które z powodzeniem posłużą do malowania elementów drewnianych, plastikowych oraz metalowych i aluminiowych. Doskonale wiemy, jak ważną kwestią podczas wyboru odpowiedniej farby czy lakieru jest jej wydajność oraz trwałość, a także szeroka możliwość wyboru koloru, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań, które pozwolą na skompletowanie niezbędnej palety barw oraz wykonanie malowania na wielu dowolnych przedmiotach.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl