Spray'e (0)

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Farby w sprayu doskonale sprawdzą się w sytuacji, kiedy będziemy chcieli dotrzeć z farbą do trudno dostępnych miejsc, zakamarków i zgłębień. Spray może być stosowany zarówno przez profesjonalistów branży budowlanej czy przemysłowej, jak i amatorów wykonujących domowe prace remontowe. Farba w sprayu daje znacznie subtelniejsze rezultaty, dlatego może okazać się najlepszą opcją przy malowaniu niewielkich niedoskonałości, na których ruchy pędzla mogłyby okazać się zbyt widoczne. Będzie też niezastąpiona przy wykonywaniu dekoracji plastycznych – pasów, rysunków czy napisów oraz przeróbek mebli i sprzętów.


Farby w sprayu doskonale nadają się do malowania wielu różnych rodzajów powierzchni. W asortymencie naszego sklepu znaleźć można m.in. spray do drewna, metalu czy plastiku. Niewątpliwą zaletą tego typu produktów jest to, że do ich aplikacji nie są potrzebne żadne profesjonalne narzędzia, dlatego nie musimy dokupywać specjalistycznych wałków czy pędzli. Każdy oferowany w sklepie Bricoman spray cechuje doskonała jakość i odporność na działanie wysokiej temperatury czy wilgoci, dlatego bez obaw można zastosować je na powierzchni kaloryfera bądź wanny.


W naszym asortymencie posiadamy farby w sprayu w różnych wariantach kolorystycznych – m.in. szarości, czerwieni, bieli, czerni, zieleni czy fioletu. Oferujemy farby w opakowaniach o różnych pojemnościach, również niewielkich, dlatego też można kupić odpowiadającą nam ilość farby i nie martwić się o to, co zrobić z pozostałymi po niej resztkami.