Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Szlifierka taśmowa

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Szlifierka taśmowa Chcąc zaopatrzyć się w niezwykle dokładną szlifierkę o szerokim spektrum zastosowań, powinniście zwrócić państwo uwagę na szlifierki taśmowe. Choć stosuje się je głównie przy szlifowaniu płaskich powierzchni, to jednak ich dokładność i możliwość dostosowania parametrów jej pracy do różnego rodzaju materiałów sprawiają, że szlifierka taśmowa jest bardzo chętnie wybierana zarówno przy domowych remontach, jak również do zastosowań profesjonalnych. Jest to narzędzie niezwykle szybkie i dokładne, co przy obróbce dużych powierzchni ma niebagatelne znaczenie. W sprzedaży znajdują się również pasy ścierne przystosowane do szlifowania materiałów, takich jak kamień, metal i stal. Dzięki odpowiedniemu doborowi pasa ściernego uzyskacie państwo możliwość jeszcze dokładniejszej pracy i doskonalszym jej efektom. Szlifierka taśmowa umożliwia również zastosowanie tarcz tnących, dzięki którym możliwe będzie ich wykorzystanie na przykład do cięcia ceramiki lub kostki brukowej. Szlifierka taśmowa jest więc wydajnym urządzeniem o wielu zastosowaniach.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl