Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Kłódki: żeliwne, mosiężne, zatrzaskowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Kłódki: żeliwne, mosiężne, zatrzaskowe Bezpieczeństwo mienia to nie tylko zabezpieczenie wnętrza domu przed niepowołanymi gośćmi, ale także odpowiednia ochrona posesji, garażu, warsztatu, piwnicy czy pomieszczenia gospodarczego. Wszędzie tam optymalnym rozwiązaniem jest solidna kłódka zatrzaskowa. Wysokiej jakości materiał, z której wykonano kłódkę i wkładkę zamku oraz solidny pałąk to pewność, że kłódka żeliwna bądź kłódka mosiężna z naszego sklepu przez długie lata będzie skuteczną ochroną przed intruzami. Należy tylko pamiętać o solidnych drzwiach w piwnicy lub warsztacie. W przeciwnym razie nawet najlepsza kłódka może nie zagwarantować należytej ochrony przed włamaniem. Kompletując zawartość katalogu, dodaliśmy do niego zarówno kłódki do drzwi i bram (zatrzaskowe i coraz chętniej wybierane kłódki mosiężne trzpieniowe i kłódki ryglowe), jak i kłódki do walizek oraz szafek energetycznych. Ponadto warto także zerknąć na solidne zapięcia rowerowe. Postawiliśmy na jakość i najlepsze marki, ze znaną od zabezpieczeń – Gerdą.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl