Uszczelka pod krzywkę i wodomierz 1/2", 4 szt
Odbiór w sklepie
Brak możliwości dostawy wybraną metodą.
Dostawa na umówiony termin
dostawa w ciągu 2 dni
Uszczelka wodomierza 3/4", 4 szt
Jaki materiał sprawdzi się doskonale w tworzeniu jakościowych połączeń wodomierza z innymi akcesoriami instalacyjnymi? Na pewno prezentowana uszczelka wodomierza 3/4". Model ze zdjęcia ma uniwersalną średnicę i świetnie pasuje do większości typów popularnych instalacji. Dzięki temu, wybierając go, można uzyskać wyjątkową szczelność i niezawodność.
Uszczelka wodomierza to produkt, który przeznaczony jest w głównej mierze do instalacji z wodomierzami, jednak w praktyce można jej używać wszędzie tam, gdzie konieczne jest solidne uszczelnienie instalacji. Ten produkt, m.in. dzięki wykonaniu z odpornej na uszkodzenia fibry, eliminuje ryzyko związane z powstawaniem wycieków, a także gwarantuje pełną niezawodność całej instalacji. Fibra to materiał wykonany z włókien syntetycznych, połączonych za pomocą żywicy. Całość jest więc zwarta, a przy tym elastyczna i wytrzymała. Takie parametry sprawiają, że uszczelka wodomierza może być długotrwale użytkowana – i to bez obaw o uszkodzenia.
Produkt ze zdjęcia objęty jest 2-letnią gwarancją. Dzięki temu element służy przez długi czas w doskonałym stanie. Atutem uszczelki wodomierza jest wyjątkowa jakość i trwałość, które zapewniają precyzyjne działanie instalacji w każdych warunkach!
| EAN : | 5908249153325 |
|---|---|
| Gwarancja producenta (w latach) : | 2 |
| Głębokość transport [cm] : | 0.5 |
| Wysokość transport [cm] : | 9.5 |
| Waga transport [kg] : | 0.005 |
| Szerokość transport [cm] : | 6 |
Podmiot odpowiedzialny w UE :
Fluvius Marcin Miarka, Rafał Miarka Spółka Cywilna
Szkolna 19 B
34-120 Zagórnik, Polska
biuro@fluvius.com.pl
Uszczelka pod krzywkę i wodomierz 1/2", 4 szt
Uszczelka do dwuzłączek 1/2" 2 szt
Uszczelka wodomierza 1", 4 szt
Uszczelka pod śrubę baterii 3/4", fibrowa, 5 szt
Uszczelka węża 1", gumowa, 2 szt
Wodomierz jednostrumieniowy - suchobieżny 3/4" zimna woda