Mieszadło do farb 100x450 mm, uchwyt HEX

Nr ref.: 20216553 Kod: CON-AM-D2-100
Dostępny Odbiór w sklepie za 2h
  • 16,00 zł brutto
  • 13,01 zł netto

Szczegółowy opis

Mieszadło do farb 100x450 mm, uchwyt HEX – opis ogólny



Mieszadło do farb 100x450 mm z uchwytem HEX to niezastąpione narzędzie dla każdego, kto ceni sobie precyzję i wygodę podczas mieszania farb i lakierów. Dzięki uniwersalnemu typowi, mieszadło doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach, zapewniając równomierne i dokładne wymieszanie materiałów. Produkt charakteryzuje się solidną konstrukcją, co gwarantuje jego trwałość i niezawodność przez długi czas użytkowania.

Jakie właściwości i zalety ma Mieszadło do farb 100x450 mm, uchwyt HEX?



Mieszadło do farb 100x450 mm wyróżnia się kilkoma kluczowymi właściwościami, które czynią je wyjątkowym wyborem dla profesjonalistów i amatorów. Przede wszystkim, jego średnica 100 mm i długość 450 mm pozwalają na efektywne mieszanie dużych ilości farb i lakierów. Uchwyt HEX zapewnia stabilne mocowanie w wiertarce, co minimalizuje ryzyko wyślizgnięcia się narzędzia podczas pracy. Dodatkowo, mieszadło jest lekkie, waży zaledwie 0,45 kg, co ułatwia jego obsługę i transport. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, co świadczy o jego wysokiej jakości i niezawodności.

Zastosowanie Mieszadła do farb 100x450 mm, uchwyt HEX.



Mieszadło do farb 100x450 mm z uchwytem HEX jest idealne do mieszania różnego rodzaju farb i lakierów. Dzięki swojej uniwersalności, może być używane zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domowych pracach remontowych. Doskonale sprawdza się przy mieszaniu farb emulsyjnych, akrylowych, olejnych oraz lakierów, zapewniając jednolitą konsystencję i doskonałe efekty końcowe. To niezastąpione narzędzie dla każdego, kto chce osiągnąć perfekcyjne rezultaty w malowaniu i lakierowaniu.

Specyfikacja

  • EAN: 5902143137238
  • Głębokość transport [cm]: 10.00
  • Wysokość transport [cm]: 45.00
  • Szerokość transport [cm]: 10.00
  • Waga transport [kg]: 0.45
  • Gwarancja: 2 LATA
  • Uchwyt: HEX
  • Typ: uniwersalne
  • Średnica: 100 mm
  • Długość: 450 mm
  • Zastosowanie: do farb i lakierów
Napisz własną recenzję
Tylko recenzje potwierdzone zakupem będą publikowane. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Porozmawiaj z doradcą

Planujesz budowę domu lub inwestycję?

Zostaw nam swój kontakt, a my odpowiemy Ci co możesz zyskać!

Uzupełnij formularz i czekaj na nasz telefon

+48
Administratorem Państwa danych jest spółka Bricoman Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Murmańskiej 25, 04-203 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000239320, NIP: 1132568413, REGON: 140215054 (dalej: Bricoman).