Głowica ceramiczna do baterii 3/8"
Odbiór w sklepie
Tego produktu nie możemy wysłać dostawą.
Dostawa na umówiony termin
dostawa w ciągu 2 dni
Głowica suwakowa do baterii 3/8"
Aby móc w pełni cieszyć się korzystaniem z zimnej i ciepłej wody, a także odpowiednim strumieniem jej przepływu, w systemie hydraulicznym należy umieścić jakościową głowicę suwakową do baterii. Przykładem takiego sprzętu jest model ze zdjęcia.
Przede wszystkim warto podkreślić jego uniwersalny rozmiar, który wynosi 3/8". To często stosowana wielkość w tego typu elementach hydraulicznych, dlatego z pomocą tej głowicy suwakowej do baterii można stworzyć wydajny, wyjątkowo szczelny i trwały system przepływu wody. Głowica pozwala ustalać konkretny strumień wody, łatwo regulować jej temperaturę i wyjątkowo komfortowo korzystać z zainstalowanej baterii. Warto dodać, że głowica suwakowa do baterii może być stosowana w różnych instalacjach sanitarnych. Dzięki optymalnej wielkości i łatwości montażu można ją perfekcyjnie wkomponować w baterie kuchenne czy łazienkowe. Walorem sprzętu jest także dwuletnia gwarancja. Daje ona potwierdzenie wysokiej jakości i pozwala mieć pewność, że ten element nie ulegnie szybkiemu zużyciu – i to nawet ze względu na częste korzystanie z niego.
Głowica suwakowa do baterii 3/8" to dobre rozwiązanie, które jest elementem trwałym i wyjątkowo wydajnym w domowych systemach sanitarnych!
| EAN : | 5908249154414 |
|---|---|
| Głębokość transport [cm] : | 15 |
| Wysokość transport [cm] : | 5 |
| Waga transport [kg] : | 0.04 |
| Szerokość transport [cm] : | 10 |
Podmiot odpowiedzialny w UE :
Fluvius Marcin Miarka, Rafał Miarka Spółka Cywilna
Szkolna 19 B
34-120 Zagórnik, Polska
biuro@fluvius.com.pl
Głowica ceramiczna do baterii 3/8"
Głowica ceramiczna do baterii 1/2"
Głowica suwakowa do baterii 1/2" damska
Głowica suwakowa do baterii 1/2" męska
Pokrętło z wkładem mosiężnym Primula przeźroczyste uniwersalne
Pokrętło metalizowane uniwersalne