
Paca z gąbką miękką 120x260 mm
Odbiór w sklepie
Tego produktu nie możemy wysłać dostawą.
Dostawa na umówiony termin
dostawa w ciągu 2 dni
Fugabella Color 31 to nowoczesna fuga, z którą możesz liczyć na estetyczne wykończenie powierzchni różnego rodzaju. Wysoka przyczepność i elastyczność sprawiają, że jest to odpowiednie rozwiązanie zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Niezależnie od rodzaju płytek Fugabella zapewnia jednolity kolor i gładką powierzchnię – to idealny wybór dla wymagających.
Wodoodporna i trwała fuga Fugabella Color 31
Formuła produktu została opracowana tak, by zapewnić maksymalną trwałość i odporność na wilgoć. Fugabella Color 31 bez problemu poradzi sobie zatem z działaniem wody i rozwojem pleśni – możesz zastosować ją m.in. w kuchniach, łazienkach i innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na wysoki poziom odporności na ścieranie, dzięki któremu fuga zachowuje swój pierwotny wygląd przez długie lata.
Łatwy montaż i szerokie zastosowanie – postaw na produkty z Bricoman.pl
Z uwagi na łatwość aplikacji Fugabella Color 31 będzie korzystnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Warto zwrócić uwagę także na wszechstronność produktu – fuga nadaje się m.in. do płytek ceramicznych, gresu, kamienia naturalnego i wielu innych powierzchni. Wybierz fugę Fugabella, by uzyskać doskonałe efekty, łącząc trwałość i estetykę!
EAN : | 5900401824593 |
---|---|
Głębokość transport [cm] : | 10 |
Wysokość transport [cm] : | 24 |
Waga transport [kg] : | 3 |
Szerokość transport [cm] : | 15 |
Model produktu : | Fugabella |
Rodzina kolorów : | Beżowy |
Nadaje się do stref mokrych : | Tak |
Nadaje się do basenów : | Tak |
Maksymalna szerokość fugi (w mm) : | 20 |
Minimalna szerokość fugi (w mm) : | 0 |
Minimalna temperatura stosowania (w °C) : | 5 |
Maksymalna temperatura stosowania (w °C) : | 30 |
Nazwa odpowiedzialnego podmiotu gospodarczego produktu w UE : | Kerakoll Polska Sp. z o.o |
---|---|
Ulica i numer odpowiedzialnego podmiotu gospodarczego produktu w UE : | Katowicka 128 |
Kod pocztowy odpowiedzialnego podmiotu gospodarczego produktu w UE : | 95-030 |
Miasto odpowiedzialnego podmiotu gospodarczego produktu w UE : | Rzgów |
Adres e-mail lub formularz kontaktowy odpowiedzialnego podmiotu gospodarczego produktu w UE : | info@kerakoll.pl |
Paca z gąbką miękką 120x260 mm
Paca do spoinowania 95x240 mm
Silikon Color 31 310ml
Fugabella Color 01 3kg
Fugabella Color 03 3kg
Fugabella Color 05 3kg
Fugabella Color 06 3kg
Fugabella Color 09 3kg
Silikon Color 31 310ml