Parapety wewnętrzne PCV (0)

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Parapety wewnętrzne PCV stanowią istotne elementy wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Parapet wewnętrzny, w tym także parapet PCV, pełni zarówno funkcję dekoracyjną, jako część aranżacji wnętrza, jak i odpowiada za podtrzymywanie okna oraz rozprowadzanie ciepła płynącego z kaloryfera do wnętrza pomieszczenia. Ponadto pełni także rolę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład deszczem czy mrozem.


Parapet wewnętrzny PCV posiada wiele istotnych zalet – wytrzymały, wyróżnia się znakomitymi właściwości termoizolacyjnymi, jest także stosunkowo łatwy w czyszczeniu i nie wymaga prac konserwacyjnych. Parapety wewnętrzne plastikowe oferowane w naszym sklepie dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych – odcieniu bielonego lub złotego dębu, bieli, marmuru oraz antracytu, co pozwoli na estetyczne dopasowanie parapetu do ościeżnicy okna czy aranżacji pomieszczenia. Ponadto posiadamy parapety wewnętrzne PCV o różnych szerokościach i długościach, dzięki czemu klienci bez problemu będą w stanie wybrać potrzebny im rozmiar. Udostępniamy także nakładki parapetowe oraz zaślepki parapetu wewnętrznego i zaślepki nakładki parapetowej.


Parapety PCV wewnętrzne dostępne w naszym asortymencie to estetyczne, nowoczesne produkty wysokiej klasy. Cechuje je odporność na długotrwałe działanie wilgoci, gwałtowne zmiany temperatury czy różnego rodzaju chemikalia, w tym chemię gospodarczą. To trwałe, wytrzymałe, proste w montażu rozwiązania, które idealnie dopełnią każdy rodzaj wnętrza.