Okna fasadowe PCV (21)

Strona
Strona

Okna są niezbędnym elementem każdego domu i mieszkania. Wpływają na ogólną estetykę i wygląd budynku oraz wpuszczają strumienie naturalnego światła do domostw, biur i innych budynków. Warto pamiętać, że okno to nie tylko szyba czy rama, lecz także cała konstrukcja oraz mechanizmy umożliwiające otwieranie pod różnymi kątami. Okna PCV wykonane z polichlorku winylu stanowią skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i efektowną dekorację.


Dostępne w naszym sklepie okna PCV mają wiele zalet, jednak najważniejszą z nich jest przede wszystkim bardzo duża wytrzymałość. W porównaniu z innymi rodzajami okien mogą poszczycić się wręcz idealnymi parametrami technicznymi. Okna fasadowe z PCV wykonane są z wysoce odpornego na czynniki zewnętrzne oraz różnorakie substancje chemiczne materiału. Sama ich konserwacja i czyszczenie nie wymagają szczególnie skomplikowanych i zaawansowanych zabiegów.


Okna PCV charakteryzują się niezwykłą szczelnością, dzięki czemu chłód z zewnątrz nie przenosi się do domu. W naszej ofercie dostępne są okna jednoszybowe i dwuszybowe zarówno lewe, jak i prawe. Ponadto okna uchylne oraz nowoczesne okna rozwierno-uchylne. Okno PCV rozwierno-uchylne można otworzyć całkowicie oraz uchylnie. Oferujemy również duże okna balkonowe, a także małe okna PCV, świetnie nadające się do wszelkich pomieszczeń gospodarczych takich jak garaże, domki letniskowe czy piwnice. Są to pomieszczenia, w których często może gromadzić się wilgoć. Dzięki wodoszczelnej konstrukcji okien PC, z pewnością unikniemy nieprzyjemnych konsekwencji wilgoci w postaci grzyba czy pleśni w pomieszczeniach gospodarczych.