Kantówki i kątowniki (0)

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

W tej kategorii nasi klienci odnajdą m.in. takie produkty jak kantówki sosnowe strugane i niestrugane w kilkunastu rozmiarach, deski ławkowe, łaty montażowe, tarcice szalunkowe, kątowniki różnoramienne i wiele innych elementów. Kantówki i kątowniki są wykonane z drewna sosnowego, które choć cechuje się sporą wytrzymałością, to jest łatwe w obróbce. Dzięki temu szybko i wygodnie można mu nadać określony kształt.


Co ważne, drewno ma swoją naturalną, jasną barwę. Można je jednak bez problemu zabarwić na dowolny kolor – ułatwia to jego gładka powierzchnia. Kątowniki i kantówki dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości. Pochodzą z najlepszych tartaków, dlatego charakteryzują się dużą wytrzymałością.


Kantówka strugana, deska na ławkę oraz deska szlifowana to produkty, które mają zastosowanie w przydomowym warsztacie i przy pracach w ogrodzie. Można ich używać zarówno wewnątrz mieszkania, do wykonania półek, jak i na zewnątrz – przy tworzeniu elementów architektury ogrodowej, takich jak pergole, ogrodzenia i płoty. Kantówka, kątownik sprawdzają się do konstruowania altan ogrodowych, a także do budowania dachów. Dostępne w naszych sklepach kantówka strugana, deska na ławkę czy deska szlifowana powinny znaleźć się na wyposażeniu zakładów zajmujących się budową obiektów drewnianych, wykonujących dachy, a także w każdym przydomowym warsztacie majsterkowicza.