Boazeria drewniana (1 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
 1. Dostępność Dostępny
   1. Nr ref.: 20313272
  47,93 zł/m2
  • 111,34 zł/opak
  • 90,52 zł/opak netto
  Dostępny Odbiór w sklepie za 2h

Boazeria drewniana na ścianach w domach i mieszkaniach kojarzy Ci się z minioną epoką, gdy podobne dekoracje cieszyły się ogromną popularnością? Dzisiaj znowu wraca do łask! Zobacz, kiedy i gdzie warto zastosować takie wykończenie ścian i zapoznaj się z ofertą kategorii boazeria drewniana!

Zalety boazerii drewnianej

Dzięki boazerii drewnianej można łatwo nadać otoczeniu ciepły, naturalny charakter. Takie wykończenie idealnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu skandynawskim czy prowansalskim, jak również w stawiających na prostotę aranżacjach nowoczesnych.

Boazeria drewniana ma wiele zalet. Zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną i termiczną, dzięki czemu pomieszczenia stają się bardziej przytulne i ciepłe. Zabezpieczona lakierem boazeria jest odporna za zaplamienia i cechuje się doskonałą trwałością, dlatego wykończone nią ściany przez długi czas zachowują dekoracyjny charakter.

Sosnowa boazeria drewniana

W asortymencie sklepów Bricoman znajdziesz szeroki wybór boazerii drewnianej z drzew iglastych, wśród których króluje sosna. Jest to materiał odpowiedni do wykańczania ścian we wnętrzach, które nie są narażone na nadmierną wilgoć. Świetnie sprawdzi się zatem w salonach, sypialniach oraz korytarzach.