Kurtki (0 produkty)

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Kurtki to niezbędny element odzieży roboczej o wysokiej widoczności w każdym profesjonalnym środowisku pracy. Dzięki nim możesz być pewny nie tylko swojego bezpieczeństwa, ale również widoczności w każdych warunkach atmosferycznych i oświetleniowych.

 

Kurtki ochronne - zastosowanie

 

Kurtki z tej kategorii to solidność i funkcjonalność połączone z modnym designem i komfortem noszenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie warunków atmosferycznych i zabrudzenia. Dodatkowo posiadają odblaskowe paski i elementy, dzięki którym jesteś widoczny nawet z dużych odległości.

 

Kurtki gwarantują pełną ochronę podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, niezależnie od warunków pogodowych. Są niezastąpione w pracy na budowie, w magazynie, na drodze czy w innych miejscach, gdzie wymagana jest odzież o wysokiej widoczności.

 

Kurtki w ofercie Bricoman

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wybierz jedną z naszych kurtk BHP, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nie czekaj, lwią część dnia spędzasz w pracy, a więc warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Wysoka jakość, nowoczesny design i przystępna cena - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie kurtek.