Akcesoria do stelaży i zestawów podtynkowych (2 produkty)

Kategorie i filtry
Sortowanie
Sortuj malejąco
 1. Dostępność Wkrótce dostępny
   1. Nr ref.: 20652562
  • 19,00 zł/szt
  • 15,45 zł/szt netto
  19,00 zł/szt
   1. Nr ref.: 20652380
  • 37,00 zł/szt
  • 30,08 zł/szt netto
  37,00 zł/szt

Akcesoria do stelaży i zestawów podtynkowych

Wiszące miski WC na dobre zadomowiły się w nowoczesnych łazienkach. Prezentują się elegancko, zapewniają swobodny dostęp do posadzki pod toaletą i mają ukryte wszystkie elementy spłukujące i odpływowe. Aby stworzyć taki system w swojej łazience, zerknij do działu akcesoriów do stelaży i zestawów podtynkowych!

Schludne rozwiązania podtynkowe

Wchodząc do łazienki lub toalety, zobaczysz tylko wiszącą miskę WC oraz przycisk do sterowania spłukiwaniem. W rzeczywistości jednak cały system zawiera o wiele więcej elementów, te jednak są ukryte pod tynkiem! 

Do podłączenia toalety do systemu kanalizacyjnego potrzebny Ci będzie zestaw przyłączy, takich jak rura odpływu, prostka czy kolanko. Pamiętaj też o doborze odpowiednich uszczelek oraz śrub mocujących miskę WC.

Akcesoria do stelaży i zestawów podtynkowych

W dziale Akcesoria do stelaży i zestawów podtynkowych znajdziesz również elementy zapewniające prawidłowe spłukiwanie wody. Należą do nich m.in. zawory spustowe i popychacze, ale też bardziej zaawansowane urządzenia, jak zasilacze do przycisków bezdotykowych czy dozowniki kostek WC. Wszystkie te elementy znajdziesz w sklepach budowlanych Bricoman!