PEX - rury (0 produkty)

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Rury pex dostępne w naszym asortymencie są szeroko wykorzystywane w budownictwie. Dzięki swoim doskonałym parametrom fizycznym, chemicznym i mechanicznym rura pex z polietylenu sieciowego zyskuje wielu zwolenników. Jak wiadomo, struktura PEX powoduje konieczność zastosowania odpowiedniego sposobu łączenia rur za pomocą zaciskowych złączek, ponieważ wyklucza ona możliwość klejenia lub zgrzewania, dlatego oferujemy także spory wybór trójników i korków zaciskowych.

 

Asortyment naszego sklepu jest zaopatrywany w produkty najwyższej jakości i tylko od uznanych producentów. Nie inaczej jest w przypadku rur pex. Nasi klienci wybierać mogą spośród marek takich jak Pipelife, KAN-therm, Hydroland i Sigma. Rury dostępne są w wersji z otuliną lub bez. Otulina może zostać także zakupiona osobno pod konkretny wymiar rury. W ofercie naszego sklepu bez problemu można zakupić także rury w wersji wielowarstwowej. Niezależnie od warstw, rury doskonale sprawdzają się w instalacjach centralnego ogrzewania lub ciepłej wody użytkowej.

 

W ofercie naszego sklepu dostępne są różne rozmiary rur pex, dlatego każdy bez wysiłku dopasuje idealnie odpowiednie produkty do własnych potrzeb. Klienci bardzo chętnie sięgają po rury pex. Średnice tych produktów w naszym asortymencie są zróżnicowane – można bez problemu zaopatrzyć się w te najbardziej popularne o średnicy 16x2 czy 20x2 milimetra, ale konsumenci mają do wyboru także kilkanaście różnych średnic w ponad dwustu produktach.