Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Drabiny Aluminiowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Drabiny Aluminiowe Drabiny aluminiowe przydadzą się wszędzie tam, gdzie mamy utrudniony dostęp z powodu wysokości. Niski wzrost czy trudno dostępne miejsca nie będą stanowiły już więcej przeszkody uniemożliwiającej wykonanie pracy. Każda drabina aluminiowa z naszego sklepu zapewnia stabilność oraz komfort, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie podczas wykonywanej przez nas pracy oraz skupić się na niej całkowicie. Wszystkie nasze drabiny są wytrzymałe i bez problemu poradzą sobie z dużym obciążeniem - czytając dokładne opisy umieszczone przy wszystkich modelach, można sprawdzić, ile kilogramów dokładnie wynosi maksymalne obciążenie danej drabiny. Ponadto dysponujemy drabinami o różnej wysokości - od dwustopniowych, małych i poręcznych, do siedmiostopniowych, które są niezastąpione na nieco większych wysokościach. W ofercie mamy zarówno drabiny jednostronne, jak i dwustronne. Drabiny są lekkie i łatwe w ich przemieszczaniu, dzięki czemu możemy użyć ich zarówno do pracy w domu, jak i na zewnątrz - w ogrodzie czy garażu.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl