Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Wiertła do betonu, szkła, muru, ceramiki

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Wiertła do betonu, szkła, muru, ceramiki Prace remontowe, budowlane i wykończeniowe można wykonywać bez pomocy fachowców, ale pod warunkiem, że korzysta się ze sprawdzonych elektronarzędzi i odpowiednio dobranych wierteł. Również w warsztacie profesjonalisty czy pracownika zajmującego się wykończeniem wnętrz nie może brakować takich narzędzi, jak wiertła do muru czy wiertła do szkła. Oferowane przez nas wiertła cechują się wytrzymałością i opornością na pracę ciągłą, tym samym nie eliminuje się ciągłą wymianę i spadek wydajności.  Podczas remontu przydatne są nie tylko wiertła do betonu przystosowane do pracy z udarem, ale także wiertła do ceramiki i wiertła do szkła. Te ostatnie umożliwiają wykonywanie precyzyjnych otworów w panelach szklanych, kuchennych blatach czy podczas łączenia ścianek ze szkła. Specjalnie wiertła do ceramiki zapewniają, że glazura czy terakota nie pękną podczas pracy. Trzeba tylko dobrać odpowiedni rozmiar, pamiętając, by w przypadku wiercenia otworów o dużej średnicy zaczynać od mniejszych wierteł. Komplety bądź pojedyncze – wiertła z naszej oferty to propozycja warta uwagi. To propozycja dla zawodowców i amatorów ceniących trwałość i precyzję.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl