Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Przecinarki, maszynki stołowe do płytek

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Przecinarki, maszynki stołowe do płytek Przecinarki stołowe są używane w przemyśle budowlanym do cięcia płytek i glazury. Maszyny te są idealne do remontów oraz prac wykończeniowych z branży glazurniczej. W naszym sklepie Bricoman oferujemy elektryczne maszynki do płytek, w których można regulować ustawienia piły tnącej. Daje to możliwość precyzyjnego cięcia płytek po linii prostej lub pod ukosem - od 0 do 45 stopni. Ich przemyślane konstrukcje umożliwiają cięcie nawet najdłuższych płytek, a także cięcie poprzeczne. Stoły robocze naszych maszynki do płytek zostały zrobione ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, dzięki czemu są trwałe i niezawodne. Niektóre modele mają kółka, by łatwiej było je przetransportować w inne miejsce. Maszynki do płytek mają różne moce - od 450 do 110 W, w zależności od ich zastosowań. Nasze maszynki do płytek zostały wyprodukowane przez renomowane firmy - Modeco i Norton Clipper. W razie problemów, nasi fachowcy chętnie pomogą wybrać odpowiednią przecinarkę stołową, która spełni Państwa oczekiwania.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl