Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Nasadki, grzechotki

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Nasadki, grzechotki Każdy profesjonalista i majsterkowicz w swoim warsztacie potrzebuje niejednej grzechotki z nasadkami, która gwarantuje komfortową pracę, zapewniając ochronę przed uszkodzeniami dłoni i nadgarstków. Grzechotka dzięki swojej konstrukcji jest odporna na odkształcanie nawet przy dużych obciążeniach, zapewniając odpowiednią wartość momentu podczas pracy. Dlatego grzechotki (zwłaszcza klucze dynamometryczne) mogą być stosowane przy precyzyjnych pracach, gdzie trzeba dozować siłę zgodną z zaleceniami producenta wymienianej lub wkręcanej części. Nieodzownym elementem, który ułatwia pracę, są kompatybilne nasadki. W naszym katalogu można znaleźć nasadki sześciokątne ½ cala (również z przywieszką), rękojeści z przegubem teleskopowym, grzechotki teleskopowe o średnicy ½ cala, ¼ cala i 3/8 cala w wielu wariantach, nasadki torx ½ cala, wały Cardana ½ cala i 3/8 cala, precyzyjne klucze dynamometryczne i wiele rodzajów przedłużek. Są także grzechotki teleskopowe, uchwyty do końcówek i rękojeści z przegubem teleskopowym. Warto sprawdzić szczegóły oferty i złożyć zamówienie na wysokiej jakości narzędzia przydatne w profesjonalnym warsztacie oraz w pracowni majsterkowicza-hobbysty.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl