Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Środki specjalistyczne: grzybobójcze, pleśniobójcze

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Środki specjalistyczne: grzybobójcze, pleśniobójcze Pleśń pojawiająca się na ścianach i sufitach to zarówno problem estetyczny, jak i czynnik negatywnie wpływający na zdrowie domowników. Czynnik alergizujący, rakotwórczy i potęgujący dolegliwości dróg oddechowych. Ponadto środki grzybobójcze mają pozytywny wpływ na jakość murów i tynku, chroniąc przed powoli postępującą erozją. Grzyby i pleśń pojawiają się zwłaszcza w pomieszczeniach o niedostatecznej wentylacji, przede wszystkim w kuchni, łazience, pralni i suszarki. Poza częstą wentylacją, co jest kłopotliwe zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym, sposobem na pozbycie się pleśni jest stosowanie specjalistycznych preparatów stosowanych do czyszczenia ścian i sufitów z naszego katalogu. Po zlikwidowaniu pleśni, warto rozważyć malowanie. Dodając preparaty grzybobójcze do farby, takie jak choćby Fungoset-2 czy Primacol Anty-grzyb, ma się gwarancję, że grzyby i pleśń przestaną być problemem na długie miesiące. Stosując środki pleśniobójcze, należy zachować szczególną ostrożność – są to agresywne substancje, więc rękawice ochronne, okulary czy maseczka będą przydatne.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl