Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Wałki malarskie: wkłady, rączki

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Wałki malarskie: wkłady, rączki Głównym parametrem, pod względem którego dobiera się wałki malarskie, jest ich szerokość. Duża powierzchnia do malowania będzie wymagała wałka o rozmiarze od 12 do 25 cm, z kolei wąską część ściany pokryje precyzyjny wałek malarski o szerokości od 5 do 12 cm. Wałkiem szerokim można pomalować ściany, sufity czy płoty, zrobione z bardzo szerokich desek. Wąski wałek nie tylko umożliwi pomalowanie ram i wnęk okiennych, naroży i wąskich desek, ale także wykonanie elementów o charakterze bardziej dekoracyjnym. Na rynku sprzedawane są wałki pojedynczo jako wkłady (czyli rolki do zakładania na rączkę), jako całość (wkłady i rączki) oraz w zestawie – czyli wałki malarskie z rączką oraz plastikową kuwetą do namaczania. Dokonując zakupu odpowiednich akcesoriów, warto zwrócić uwagę na wysokość poszycia wałka, czyli runo. Runo krótkie doskonale nadaje się do pracy na gładkich powierzchniach, a długie przeciwnie – działa na powierzchniach nierównych lub strukturalnych, takich jak niewygładzony beton czy też bardziej wiekowe ściany zrobione z cegły.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl