Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na www.bricoman.pl

Kupuj przez telefon
Obsługa zamówień

  Klej Pattex repair epoxy 5 min.

  Nowość Okazja Końcówka serii Produkt na zamówienie
  • Klej Pattex repair epoxy 5 min.
  Zyskujesz pkt (1zł = pkt)
  Ocena produktu
  Numer referencyjny: 458591
  • Charakterystyka:Pattex Repair Epoxy Mini Universal 5 min to bezrozpuszczalnikowy, dwuskładnikowy klej epoksydowy. Przeznaczony jest do naprawiania, klejenia, trwałego łączenia i montażu różnego rodzaju elementów. Nadaje się do klejenia takich materiałów jak: drewno, metal, szkło, ceramika, kamień, włókno szklane, korek, marmur, beton i większość tworzyw sztucznych. Nie nadaje się do klejenia PP, PE, teflonu oraz styropianu.
  • Klej do::Nadaje się do klejenia takich materiałów jak: drewno, metal, szkło, ceramika, kamień, włókno szklane, korek, marmur, beton i większość tworzyw sztucznych. Nie nadaje się do klejenia PP, PE, teflonu oraz styropianu.
  • Pojemność [ml]:6
  • Opakowanie:strzykawka
  • Dodatkowe informacje:Klej Pattex Repair Epoxy Mini Universal 5 min wysycha bardzo szybko, tworząc przezroczystą spoinę. Po związaniu klej nie kurczy się oraz nie pęcznieje. Dzięki odporności na wodę, oleje i typowe rozpuszczalniki Pattex Repair Epoxy Mini Universal 5 min można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.