Przedłużacze budowlane, mieszkaniowe (141)

      1. Nr ref.: 20496924
    • 78,50 zł brutto
    • 63,82 zł netto

Przedłużacze to akcesoria niezbędne w każdym domu czy warsztacie. Za ich pomocą możliwe jest doprowadzenie prądu do każdego zakamarka, w którym brakuje nam gniazdka elektrycznego. W naszym sklepie zakupimy zarówno poręczny przedłużacz bębnowy, jak i zwijany, ogrodowy czy domowy. Ponadto oferujemy listwy przeciwnapięciowe z wygodnymi włącznikami, przyłączacze, rozgałęźniki, gniazda, wtyczki, adaptery, a także programatory oraz akcesoria do sterowania bezprzewodowego.


Oferowane przez nas przedłużacze dostosujesz do swoich potrzeb zarówno pod względem koloru, jak i wymiarów. W asortymencie naszego sklepu dostępne są przedłużacze domowe w standardowych kolorach – białym i czarnym, dlatego bez problemu dopasujesz ich do wnętrza pokoju, kuchni czy gabinetu. Przedłużacze ogrodowe występują z kolei w jaskrawym, pomarańczowym odcieniu, dzięki czemu są doskonale widoczne na tle ciemnej ziemi czy trawnika. Dostępne w naszym sklepie przedłużacze posiadają od 2 do 5 gniazd. Nasze produkty są również zróżnicowane pod względem wymiarów. Znajdziesz tu przedłużacz o wymiarach 1,5 m, 3 m, 5 m, 10 m, 20 m, 30 m, 40 m, a nawet przedłużacz 50m.


Wszelkie akcesoria służące do pracy z prądem muszą być bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Bricoman przedłużacz to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane tak, by do minimum ograniczyć wystąpienie jakiegokolwiek ryzyka. Oferujemy przedłużacze i akcesoria elektryczne uznanych producentów, m.in. KEL, Plastrol, Düwi, ORNO, Libox czy Ecoline.