Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Wentylatory: promieniowe, osiowe, wyciągowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Wentylatory: promieniowe, osiowe, wyciągowe Centralnym elementem każdej instalacji wentylacji, czy to mechanicznej, czy klimatyzacyjnej są dobrane pod konkretną potrzebę wentylatory. Prawidłowo zamontowane i sprawnie działające mają istotne znaczenie w cyrkulacji i poprawianiu jakości powietrza w pomieszczeniu. Dzielimy je na wyciągowe, wysysające powietrze na zewnątrz oraz na nawiewowe, zasysające powietrze do wewnątrz. W zależności od miejsca przeznaczenia, a co za tym idzie wydajności, jaką muszą one wykazywać, w niewielkich pomieszczeniach jak przykładowo sklepy, biura i domy mieszkalne zamontujemy wentylatory osiowe. Tam, gdzie moc musi być większa, wybierzemy wentylator promieniowy, który używany jest najczęściej w przemysłowych instalacjach wentylacji mechanicznej lub w instalacjach odpylania i miejscach takich jak hale produkcyjne oraz magazyny i inne. Powstałe z solidnego tworzywa, ścienne oraz sufitowe wentylatory dostępne w naszej ofercie, odznacza cicha praca, a także niskie zużycie energii w trakcie ich użytkowania.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl