Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Wycieraczka gumowa, wycieraczki wejściowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Wycieraczka gumowa, wycieraczki wejściowe Wycieraczka wejściowa jest produktem, który powinien znaleźć się przed każdymi drzwiami. Przyczynia się ona do zmniejszenia nakładu pracy, jaki konieczny jest do utrzymania porządku w twoim domu, a więc sprawia, że możesz poświęcić więcej czasu swojej rodzinie. Wycieraczki wejściowe znajdujące się w naszej ofercie spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Jednym z najbardziej praktycznych produktów tego rodzaju jest wycieraczka gumowa. Odpowiednio wyprofilowana i wytrzymała guma sprawi, że doskonale oczyścicie państwo swoje obuwie niezależnie od jego rodzaju. Wycieraczki gumowe cieszą się ogromną popularnością również dlatego, że łatwo jest utrzymać ich czystość. Wystarczy strumień wody, by w prosty sposób usunąć kurz i inne zabrudzenia, jakie osiądą na wycieraczce gumowej. W naszej ofercie znajdują się również wycieraczki wykładzinowe, kokosowe, także igiełkowe - wykonane z tworzywa sztucznego. Każda z nich doskonale spełni swoje zadanie i umożliwi dokładne wytarcie obuwia przed wejściem do państwa domu.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl