Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Umywalki: nablatowe, meblowe, wpuszczane

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Umywalki: nablatowe, meblowe, wpuszczane Wykonując remont łazienki bądź urządzając łazienkę w nowym domu, zwracamy uwagę przede wszystkim ma funkcjonalność, wygodę, komfort użytkowania oraz wygląd poszczególnych elementów wyposażenia. Wybór umywalek na rynku jest dziś ogromny. Różnią się one kolorystyką, materiałem, z którego zostały wykonane, kształtem czy sposobem, w jaki są montowane. Obok tradycyjnych umywalek wiszących i zamontowanych na postumentach i półpostumentach, oferujemy Państwu szeroki wybór umywalek nablatowych w przeróżnych kształtach (okrągłych, półokrągłych, owalnych, trapezowych i prostokątnych) oraz wielkościach, umywalek wpuszczanych oraz umywalek meblowych. Jak sama nazwa wskazuje, umywalki nablatowe, zazwyczaj bardzo masywne, a ostatnio niezwykle popularne, pozwalają na montaż na uprzednio zamontowanym blacie; umywalka wpuszczana w blat montowana jest w otworze wyciętym w blacie, natomiast umywalka meblowa musi być dopasowana kształtem do mebla, w którym ma być zamontowana. Masz problem z wyborem umywalki? W Bricoman.pl z pewnością znajdziesz umywalkę dostosowaną do Twoich potrzeb.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl