Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Dywanik, mata łazienkowa, gumowa

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Dywanik, mata łazienkowa, gumowa W tej kategorii mamy dla Państwa do zaoferowania szeroki asortyment dywaników i mat łazienkowych. Produkty te stały się nieodłącznym wyposażeniem naszych łazienek. Dywanik łazienkowy idealnie sprawdza się na zimnych podłogach wykończonych płytkami ceramicznymi. Wykonany z włókiem mikrofibrowych przyjemnie oddziałuje na stopy dając poczucie ciepła, miękkości i delikatności. Polecany na powierzchnię podłogową łazienki przy wannie i prysznicu. Mata łazienkowa stworzona została z myślą o jej stosowaniu w łazience. Obecnie, ze względu na jej właściwości antypoślizgowe znajdzie swoje zastosowanie w każdym innym pomieszczeniu, w którym istnieje ryzyko pośliźnięcia, w tym: kuchni, przedpokoju, na basenie, itd. Idealnie sprawdza się w śliskich brodzikach prysznicowych oraz wannach. Wykonana jest z wytrzymałej pianki PCV, dzięki czemu ma wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Mata gumowa jest idealna w codziennej eksploatacji i łatwa w utrzymaniu. Po kontakcie z wodą szybko schnie. Miks kolorów i wzorów dywaników i mat sprawia, że z łatwością zaaranżują Państwo każde wnętrze, zgodnie z własnymi upodobaniami.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl