Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Okucia budowlane: zawiasy drzwiowe, zasuwy drzwi

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Okucia budowlane: zawiasy drzwiowe, zasuwy drzwi Zawiasy drzwiowe i zasuwy do drzwi to praktyczne elementy chroniące przed włamaniem. Dlatego wybierając zawias drzwiowy do domu, pomieszczenia gospodarczego czy garażu, wart postawić na wysoką jakość produktów z naszego sklepu. Kolejny istotny dodatek to zasuwa drzwi– sprężynowa z ryglowaniem to gwarancja komfortu podczas otwierania i zamykania oraz należyta ochrona przed włamaniem. Rygiel czy zasuwę można także zastosować jako dodatkowy element obok centralnego zamka. Element jeszcze bardziej zwiększający poczucie bezpieczeństwa. Następny sposób na zabezpieczenie przez kradzieżą to wykonane z odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów okucia budowlane dostępne w wielu wariantach. Służąc przez długi czas, zapewniają ochronę domu, posesji, garażu lub pomieszczenia gospodarczego również podczas dłuższej nieobecności. Ponadto oferujemy także łańcuchy drzwiowe, wrzeciądze, kontrarygle, zawiasy, zaczepy – szeroki asortyment jest gwarancją satysfakcji z zakupów, zwłaszcza że jesteśmy znani nie tylko z bogatej oferty, ale także atrakcyjnych cen.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl