Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Sznury: murarskie, pakowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Sznury: murarskie, pakowe W domu, mieszkaniu, warsztacie, garażu czy podczas wypoczynku na świeżym powietrzu przydatne są sznury pakowe. Zabezpieczenie przenoszonych przedmiotów, pakowanie przesyłek w kartonowe pudła, urządzanie ogrodu czy prace budowlane – wszędzie tam sznur o odpowiedniej wytrzymałości jest dobrym rozwiązaniem. W naszej ofercie można znaleźć sznury różniące się od siebie średnicą, materiałem, rodzajem splotu czy kolorystyką. Dużą popularnością ze względu na niską cenę i szerokie zastosowanie cieszą się sznury polipropylenowe, które gwarantują dużą wytrzymałość oraz odporność na zerwanie i czynniki atmosferyczne. Żyłki i sznury murarskie przydatne są podczas każdej pracy remontowo-budowlanej – oferujemy je nawinięte w wygodne kłębki zapobiegające skręcaniu. Poza sznurami z wytrzymałych tworzyw sztucznych polecamy także sznury wykonane z naturalnych materiałów. Sznur jutowy, sznur bawełniany lub gruba nić lniana zapewniają trwałość i estetykę, co docenią osoby zamiłowane w stylu retro i lubujące się w naturalnych wykończeniach.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl