Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Koszulka, kołek rozporowy, molly

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Koszulka, kołek rozporowy, molly Krótkie, spiralne, z hakiem, typu molly, do betonu, uniwersalne - na rynku jest wiele rodzajów kołków rozporowych. Jak je właściwie wybrać? Kołki dobiera się pod kątem materiału, w których będą mocowane. Inne potrzebne będą do drewna, inne do styropianu, a jeszcze inne do klinkieru, płyty gipsowo-kartonowej czy bloczków betonowych. O przeznaczeniu produktu zawsze informują na etykietach producenci. W naszym sklepie znajdą Państwo pełen asortyment - od kołków uniwersalnych dobrych do montowania m.in. w tzw. pustych przestrzeniach, po kołki ramowe z wkrętem krzyżakowym - do listew drewnianych, lamp czy rolet, kołki metalowe do gazobetonu i nylonowe kołki do szybkiego montażu. Ofertę uzupełniają różnego rodzaju kołki drewniane do mebli, tuleje rozporowe oraz kołki w zestawach z różnego rodzaju hakami (koszulka rozporowa plus hak). Podczas montażu kołka warto pamiętać, by otwór dokładnie oczyścić z pyłu - w innym wypadku kołek rozporowy nie będzie się dobrze trzymał i wypadnie z otworu.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl