Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Gałki meblowe

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Gałki meblowe Gałki meblowe to akcesoria, które służą do otwierania i zamykania różnego rodzaju szuflad i szafek. Produkty te, odpowiednio dopasowane do całości, mogą jednocześnie pełnić funkcję dekoracyjną dla naszych mebli. W naszym sklepie Bricoman dostępne są gałki meblowe wykonane z metalu, drewna oraz z tworzywa (w zależności od mebli, dla których są dedykowane). Oferowana przez nas gałka meblowa może mieć kształt klasyczny (m.in. okrągły, owalny, kwadratowy) lub bardziej fikuśny (m.in. hak wypukły, hak wklęsły, a nawet liść) oraz rozmiar mały, średni lub duży. Oferujemy także różnorodne kolory gałek, także te eleganckie (m.in. satyna, platyna) i nietypowe (m.in. wiśnia, niebieski). Ich producentem jest znana firma Agamet, która specjalizuje się w okuciach do mebli. Z pewnością znajdą Państwo dla siebie najlepsze gałki, które idealnie skomponują się z Państwa meblami – zarówno pod względem kolorystycznym, jak i estetycznym. W razie jakichkolwiek problemów, nasi fachowcy służą pomocą i radą w wyborze odpowiednich gałek meblowych.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl