Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Akcesoria do garderoby

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Akcesoria do garderoby Zaprojektowanie i zbudowanie eleganckiej i wygodnej, a przede wszystkim funkcjonalnej garderoby stanowi spore wyzwanie. Jej funkcję może pełnić zarówno wolno stojąca szafa, jak również wnęka w ścianie oddzielona drzwiami od reszty pomieszczenia. Także najprostsze w wykonaniu rozwiązanie, jakim jest garderoba w postaci szatni, skonstruowane z rozmysłem będzie stanowiło niebanalny element naszego wnętrza. W realizacji każdego przedsięwzięcia tego rodzaju pomogą akcesoria do garderoby. Drążki na wieszaki posłużyć mogą zarówno w przypadku tradycyjnej, jak i wnękowej szafy, a także jako element zamocowany na ozdobnym stelażu. Czasem na wyposażeniu pomieszczenia znajduje się komputer, na przykład, kiedy część garderobiana koresponduje z biurem. Wówczas przydatne będą mocowane w płycie biurka przelotki do kabli. Również silikonowe odbojniki do drzwi stanowią istotny element wnętrza, dzięki któremu nie zniszczymy nieopatrznie ściany przy otwieraniu drzwi szafy. Te oraz wiele innych akcesoriów mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl