Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Cyfry na drzwi: samoprzylepne, przybijane

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Cyfry na drzwi: samoprzylepne, przybijane Polskie prawo nakazuje odpowiednie oznaczenie budynku mieszkalnego i mieszkania tak, by nie było wątpliwości co do jego identyfikacji. W tym celu należy umieścić w odpowiednim miejscu czytelne cyfry na drzwi, które będą trwałe i estetycznie wykonane. W ofercie Bricoman każda cyfra na drzwi wykonana jest w sposób umożliwiający jej łatwy montaż. Każdy z klientów może wybierać spośród cyfr, które są przybijane do drzwi, lub samoprzylepne. Wybór właściwej technologii mocowania pozostawiamy państwu, przy jednoczesnym zaznaczeniu, że każda z nich pozwala na bardzo trwałe umieszczenie cyfr w konkretnym miejscu. Cyfry i symbole na drzwi, które znajdują się w naszej ofercie, są doskonale przygotowane do tego, by służyć państwu przez długie lata użytkowania. Przybierają one różnorodne kształty i wielkości byście mogli państwo wybrać te, których cechy użytkowe i estetyka najbardziej przypadną państwu do gustu. Wybór naszych produktów to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości i niezawodności oferowanych rozwiązań.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl