Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Narzędzia obudowy: filtr, korpus narurowy

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Narzędzia obudowy: filtr, korpus narurowy Dostępny w naszej ofercie, wykorzystywany głównie w instalacjach domowych, ale też i przemysłowych filtr narurowy charakteryzuje wysoka jakość wykonania i duża wydajność przepływu. Jego wymiarowość zgodna jest z większością wkładów mechanicznych, specjalistycznych oraz węglowych, dostępnych na naszym rynku. Trzeba przy tym podkreślić, iż filtr taki odporny jest na wysokie ciśnienie, a co za tym idzie, rozrywanie, a oingowe uszczelki na stożkowym połączeniu zapewniają szczelność przykręcanego klosza. Korpus narurowy jest zalecany i stosowany dla zabezpieczania instalacji wodnej i podłączonych do niej urządzeń przed zanieczyszczeniami stałymi jak na przykład muł, czy piasek. Wyposażony jest on w odpowietrznik umożliwiający usunięcie powietrza zbierającego się pod głowicą, a odpowiednia obudowa umożliwia oszacowanie stopnia wyłapanego poprzez wkład umieszczony wewnątrz klosza zanieczyszczenia. Jest to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie w mechanicznym oczyszczaniu wody. W zależności od potrzeb we wkładzie takim umieścić można wkład zmiękczający.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl