Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Rury kwasoodporne, złączki 80

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Rury kwasoodporne, złączki 80 Rury kwasoodporne stosowane są najczęściej w systemie instalacji grzewczo-chłodniczej oraz wodociągowej, jednak szczególnie dużą popularnością cieszą się one w przemyśle, w którym stosuje się systemy zaawansowane, jak i miejscach, gdzie narażone są na szkodliwe działanie różnego rodzaju substancji chemicznych, mogących źle wpływać na ich funkcjonowanie i żywotność. Wytwarzane z wysokiej jakości nierdzewnej stali kwasoodpornej rury, są wyjątkowo odporne na wysokie temperatury, mające istotne znaczenie, jeśli chodzi o rozszerzalność materiału, a także są w stanie oprzeć się uszkodzeniom w postaci korozji spowodowanej wytwarzającymi się w trakcie pracy niesprzyjającymi oparami gazowymi, które bywają niesprzyjające w utrzymaniu rury w dobrym stanie. Rury takie są także słabo podatne na uszkodzenia spowodowane różnorodnymi czynnikami atmosferycznymi, dzięki czemu mogą być bez obaw montowane w otwartej przestrzeni. Wybierając powyższy produkt, jak i wszystkie niezbędne złączki z naszej oferty, mamy gwarancję, że cała instalacja będzie działać bez zarzutu.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl