Wybrany sklep 

Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Rury żaroodporne

  Widok:
  Sortuj wg
  Sposób dostawy
   Widok:
   Sortuj wg
   Sposób dostawy
    Rury żaroodporne Rury żaroodporne cieszą się nie tylko popularnością w przemyśle hutniczym, jak i innych gałęziach przemysłu mechanicznego, bywają przecież nieodłączną częścią domowych systemów kominowych. Zważywszy na swoje specyficzne właściwości rury te używane są właśnie w ich budowie, mając za zadanie zagwarantowanie odprowadzenia z kominów spalin spowodowanych wyjątkowo wysokimi temperaturami. Wykonywane z wyłącznie jakości stali, której to właśnie właściwość w postaci żarowytrzymałości zawdzięczają, posiadają jednocześnie odporność na gazy wówczas się w nich wydzielające, a które utrzymaniu w dobrym stanie normalnej rury najczęściej nie sprzyjają. Dzięki odpowiedniej jakości zastosowanego w produkcji rur surowca są one w stanie oprzeć się uszkodzeniom w postaci korozji spowodowanej takimi oparami. O ile na rynku dostępne są rury kwasoodporne, czy żaro i kwasoodporne zarazem, tak, rura żaroodporna najodpowiedniejsza będzie w przypadku używania przez nas paliwa stałego, które to posiada pożądaną przez tego typu rurę temperaturę spalania.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl