Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na
www.bricoman.pl

  Instalacje PEX fi 16: rury, złączki, kolano

  Widok:
  Sortowanie:
  Strona:
   Widok:
   Sortowanie:
   Strona:
    Instalacje PEX fi 16: rury, złączki, kolano Tworzywa sztuczne to niezwykle popularny materiał używany do instalacji c.o. Systemy grzewcze wykonywane są m.in. z nowoczesnego polietylenu sieciowanego PEX, który działa bez zarzutu nawet podczas ciągłego kontaktu z wysoką temperaturą, co w przypadku innych tworzyw nie zawsze jest normą. Praca w temperaturze do 95 stopni C to jednak nie jedyny atut PEX. Polietylenowe rura jest lekka i prosta w transporcie, bez problemu też się ją instaluje. Nie zmienia smaku i jakości wody, nie wytrąca się na niej kamień. Jest też materiałem nie tracącym ciepła, nie wymaga więc dodatkowej izolacji, co w przypadku systemów grzewczych ma ogromne znaczenie. Oferowane przez nas instalacje PEX fi 16 - polietylenowe rury oraz kompatybilne z nimi mosiądzowe złączki, trójniki zaciskowe, redukcje zaciskowe, kolana (m.in. kolano zaprasowywane, kolano naścienne i kolano skręcane z gwintem zewnętrznym), mogą być wykorzystane w systemach grzewczych również w przypadku ogrzewania podłogowego oraz instalacji wodnych.
     
    Bricoman :: Wybierz sklep
    Dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najlbliższego sklepu z listy:
    • Warszawa Połczyńska
    • Poznań Wojciechowskiego
    • Biała Podlaska Sobieskiego
    • Warszawa Wilanów
    • Łódź Przybyszewskiego
    • Jaworzno Grunwaldzka
    • Szczecin Białowieska
    • Lublin Al.Kraśnicka

    Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupic na
    www.bricoman.pl