Zmieniają Państwo sklep obsługujący, w związku z czym może zmienić się też dostępność produktów. Sugerujemy jednocześnie, iż dla usprawnienia obsługi Państwa zamówienia oraz obniżenia kosztów dostawy proponujemy wybór najbliższego sklepu z listy poniżej:

Jeśli w pobliżu nie ma jednego z naszych sklepów zawsze możecie Państwo kupić na www.bricoman.pl

Kupuj przez telefon

  Kredyt 1%

  Kupuj na raty
  regulamin promocji

  Zakupy na raty - tylko sklepy stacjonarne

  Z kredytem ratalnym banku Credit Agricole S.A. oferowanym za pośrednictwem Oney Polska S.A. możesz już dziś zrealizować swoje plany, np. wyremontować i wyposażyć mieszkanie

  Kredyt ratalny to:

  Zakupy od ręki
  Nie odkładaj swoich planów na lepsze czasy. Dzięki kredytowi ratalnemu jeszcze dziś możesz opłacić zakupy o wartości do 30 000 zł. Umowa o kredyt może zostać przygotowana nawet na kilka towarów.

  Większe możliwości kredytowe
  U nas możesz uzyskać większą kwotę kredytu, przedstawiając nam połączone dochody: swoje i współmałżonka.

  Indywidualne dopasowanie
  Spłatę pożyczonej kwoty możesz dopasować do swoich możliwości i rozłożyć nawet na 36 miesięcy.

  Niezmienne zasady
  Z nami możesz mieć pewność, że odsetki będą naliczane jedynie od rzeczywistej kwoty zadłużenia, a wysokość oprocentowania przez cały okres trwania umowy nie zmieni się.

  *nie dotyczy zakupów w sklepie internetowym

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 23,95%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2700 zł, całkowita kwota do zapłaty 3158,85 zł, oprocentowanie stałe 7,20%, całkowity koszt kredytu 458,85 zł (w tym: prowizja 294,57 zł, odsetki 164,28 zł), 16 miesięcznych równych rat w wysokości 185,82 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 185,73 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 8.06.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie..

  Materiał ma charakter informacyjny i dotyczy kredytu na zakup towarów i usług banku Credit Agricole. Udzielenie kredytu zależy od zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Szczegóły, regulamin promocji „1% miesięcznych kosztów w kredycie ratalnym w Bricoman” wraz z okresem obowiązywania dostępne są w Punkcie Obsługi Klienta w Bricoman oraz na oney.com.pl Zasady dokumentowania dochodu dostępne pod numerem telefonu 71 799 70 08 lub 801 700 307. Oney Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ogrodowej 58,00-876 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 14 000 000 zł w całości wpłacony. Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do zawierania i zmiany umów o kartę kredytową, pożyczkę, kredyt na zakup towarów i usług, odbierania oświadczeń w zakresie tych umów, wykonywania w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Oney Polska S.A. pośrednik kredytowy współpracujący również z instytucją pożyczkową Smartney Sp. z o.o.